Aktualizacja BIP

Tematy ogólne

Moderator: Admin

Aktualizacja BIP

Postprzez gruby664 » Śr lis 10, 2010 7:28 pm

Po jakim czasie pojawiaja sie na BIP-ie uchwały rady gminy? Od ostatniej sesji (26 października 2010 r.) minely juz 2 tygodnie! Ja rozumiem ze byc moze uchwal niewygodnych, przed wyborami nie warto publikowac, ale czy to nie jest naginanie prawa? Ustawa chyba narzuca jakies terminy publikacji na BIP? prosze o wyprowadzenie mnie z błędu lub zaprzestanie stosowania popularyzowanych obecnie przez płemieła działań "na granicy praca" ;)

pzdr :)

gruby664
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 12:36 pm

Re: Aktualizacja BIP

Postprzez Admin » Pt lis 12, 2010 10:40 am

Uchwały z XXXVII Sesji Rady Gminy Budzyń zostały opublikowane w naszym BIP'ie. Zwłoka wynikała z faktu, iż był bardzo krótki okres między sesyjny, pracownik zajmujący się obsługą Rady Gminy był na urlopie i nie wszyscy pracownicy merytoryczni przygotowujący projekty, zdążyli przekazać wszystkie załączniki do uchwał w wersji elektronicznej do publikacji. W związku z czym jedna uchwała w sprawie przyjęcia Programu Ochrony Środowiska nie ma opublikowanego załącznika (w poniedziałek będzie pracownik, który przygotowywał projekt uchwały i wtedy zostanie opublikowany załącznik).

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: Aktualizacja BIP

Postprzez carbonado » Pt lis 12, 2010 9:38 pm

To ja się znów podłącze do tematu. Czy w dalszym ciągu będziemy skazani na kontakt z władzami gminy poprzez pośrednika w formie Admina (lub niemego Moderatora "mirka33p") czy też ktoś wreszcie podejmie się dyskusji na poziomie.

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Aktualizacja BIP

Postprzez gruby664 » Pt lis 12, 2010 11:58 pm

nie wiem czy mam jakies zwidy, czy cos, ale chyba w planie sesji pazdziernikowej bylo ustalenie oplat za wode na 2011 rok. czy to moja chora wyobraznia, czy ten punkt zniknal z porzadku obrad w pazdzierniku?

co szukuje nam wladza na 2011 rok w tym zakresie? Domagam sie odpowiedzi! :evil:

gruby664
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 12:36 pm

Re: Aktualizacja BIP

Postprzez gruby664 » So lis 13, 2010 12:00 am

ps. prosze przestawic zegar na serwerze, nie uwzglednia zmiany czasu jaka miala miejsce jakis czas temu... ŻENADĄ!

gruby664
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 12:36 pm

Re: Aktualizacja BIP

Postprzez Admin » Pn lis 15, 2010 3:22 pm

Nigdy nie było w planach sesji październikowej punktu ustalającego wysokość opłat za wodę w 2011 roku. Wysokość tej tych opłat jest ustalana zwykle w okolicach marca/kwietnia.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość