Straż Pożarna w Budzyniu

Tematy ogólne

Moderator: Admin

Straż Pożarna w Budzyniu

Postprzez lamboghini22 » Pn gru 06, 2010 5:41 pm

Witam
Mam pytanie czy isnieje możliwość założenia strony internetowej osp Budzyń. Myśle że jest do dobry sposób zaprezentowania naszej jednostki. Można by tam umieścić najważniejsze informacje takie jak: członkowie, sprzęt, relacje z ćwiczeń i akcji. Myślę że nie jest to dużym problemem, ponieważ bardzo dużo jednostek osp takie strony posiada nawet te bardzo małe, ale nasza jednostka do małych nie należy posiada dobry sprzęt i z tego co się orientuję dość sporą ilość strażaków - ochotników. Także myślę że mamy się czym pochwalić. Proszę admina o szybką odpowiedz w tej sprawie, ponieważ interesuję się strażą i sam chciałbym zostać strażakiem - ochotnikiem w budzyńskiej jednostce i myślę że jest to świetny pomysł.
Pozdrawiam

lamboghini22
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 03, 2010 10:15 am

Re: Straż Pożarna w Budzyniu

Postprzez Admin » Wt gru 07, 2010 8:58 am

Myślę, że nie ma przeciwwskazań, żeby taka strona powstała. Każda OSP może utworzyć swoją stronę na serwerze Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Proponuję zgłosić się do Urzędu do p. Anny Okupniak, która zajmuje się jednostkami OSP i wspólnie z moją pomocą uruchomimy ten serwis.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: Straż Pożarna w Budzyniu

Postprzez lamboghini22 » N lut 20, 2011 8:35 pm

Witam
Przepraszam, że odpisuję tak późno, ale to z braku czasu i właśnie z tego samego powodu ja nie mogę zająć się stworzeniem takiej stony. Kieruję pytanie do Admina czy to on mógłby zająć się stworzeniem tej strony a jeśli nie to chociaż czy umieściłby jakąś informację na stronie naszej gminy z krótką notatką oraz zdjęciami pojazdów i strażnicy ( to oczywiście moja koncepcja ta informacja może składać się z czegoś innego to zależy od Admina ). Proszę o szybką odpowiedz i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł obejrzeć stronę internetową naszej jednostki lub chociaż tą informację.
Pozdrawiam

lamboghini22
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 03, 2010 10:15 am

Re: Straż Pożarna w Budzyniu

Postprzez Admin » Pn lut 21, 2011 10:23 am

Niestety stworzenie strony internetowej to jest dosyć czasochłonne przedsięwzięcie, na które w obecnej chwili nie mogę sobie pozwolić. Ponieważ zbliża się Narodowy Spis Powszechny, a ja zajmuje się koordynacją i wsparciem technicznym tego spisu na terenie naszej gminy, krucho u mnie z czasem. Proponuję wrócić do tematu w okresie wakacyjnym, wtedy będzie spokojniej i można coś takiego stworzyć (mówię o stronie).

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: Straż Pożarna w Budzyniu

Postprzez lamboghini22 » Pn lut 21, 2011 6:10 pm

Ok rozumiem też ciągle nie moge znaleźć na nic czasu.
Pozdrawiam

lamboghini22
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 03, 2010 10:15 am


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość