Powitanie

Tematy ogólne

Moderator: Admin

Powitanie

Postprzez Admin » Pn lis 02, 2009 11:57 am

Witamy na Forum Internetowym Gminy Budzyń. Mamy nadzieję, że to forum będzie wykorzystywane nie tylko przez mieszkańców gminy w celach zarówno komunikacji z władzami, jak i omawiania, komentowania bieżących spraw, wydarzeń czy też problemów jakie trapią zarówno mieszkańców jak i gości przyjezdnych, a dotyczą naszej gminy.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: Powitanie

Postprzez soll » So sty 30, 2010 11:10 am

Admin.chodzi tobie o te kamery? :?:

soll
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 8:42 pm

Re: Powitanie

Postprzez carbonado » Pt mar 12, 2010 9:15 pm

Witam wszystkich forumowiczów.

To pierwsze oficjalne forum internetowe dotyczące gminy Budzyń. Pozostaje mieć nadzieję, że przetrwa ono próbę czasu.
Czy Admin zamierza zareklamować/rozpropagować forum w jakikolwiek sposób? Na razie nie ma tu tłoku - a szkoda. Nie wiem jak wygląda zasięg internetu w gminie - i tu moje pierwsze pytanie - jaki procent osób w gminie ma dostęp/korzysta z internetu?

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Powitanie

Postprzez carbonado » Pt mar 12, 2010 9:18 pm

soll - o co chodzi z tymi kamerami w tym wątku?

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Powitanie

Postprzez Admin » Pn mar 15, 2010 9:28 am

Odpowiadając na pańskie pytanie dotyczące liczby osób posiadających dostęp do internetu, to niestety operatorzy nie udostępniają danych statystycznych dotyczących tego zagadnienia. Natomiast z informacji jakie posiadam to mogę powiedzieć tyle, że jeśli chodzi o tzw. stacjonarny internet (technologia aDSL), jednie dostępne są łącza TP S.A. Niestety na nowe przyłączenia w tej technologii trzeba długo czekać. Jedyne alternatywy to GPRS/EDGE gdzie prędkości nie są zbyt zadowalające (256 Kb/s), jedynie sieć PLAY oferuje w Budzyniu UMTS (1 Mb/s). Można również spróbować oferty ORANGE usługa Freedom Pro - CDMA (w zależności od miejsca od 1 - 2,5 Mb/s).
Dodatkowo jeśli chodzi o liczbę użytkowników internetu to mogę poinformować, że Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w zeszłym roku przeprowadził inwentaryzację, której wyniki można zobaczyć na stronie http://www.szerokopasmowawielkopolska.pl

Jeśli chodzi o nasze forum, to postaram się zamieścić stosowną informację w prasie jak i na głównej stronie.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość