Gminny miesięcznik

Tematy ogólne

Moderator: Admin

Re: Gminny miesięcznik

Postprzez carbonado » Śr sie 03, 2011 3:19 pm

Czy można ciut pogonić Pana Redaktora Marka, aby znalazł 10 sekund czasu i wysłał numery z czerwca, lipca i 2 archiwalne?
A później naszego Admina coby wrzucił je na stronię główną?

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Gminny miesięcznik

Postprzez Admin » Cz sie 04, 2011 9:50 am

Ja osobiście już poganiałem, ale widzę, że wyższa instancja musi się tym zająć. Po sezonie urlopowym myślę, że coś w tym kierunku ruszy.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: Gminny miesięcznik

Postprzez carbonado » N sie 07, 2011 7:29 pm

No bez jaj. Ja rozumiem, że nawał pracy, sezon urlopowy i zastępca się nie wyrabia, ale zaraz to sam zeskanuję i podeślę i będzie wstyd.

:oops:

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Gminny miesięcznik

Postprzez Admin » Pn sie 29, 2011 7:40 am

Zamieściłem numery od lutego 2010 bez numerów lipcowych i sierpniowych, które nie są wydawane ze względu na sezon wakacyjny. Wcześniejsze numery niestety trzeba będzie skanować, gdyż w lutym 2010 uszkodzony został dysk na którym przechowywane były wersje elektroniczne numerów archiwalnych.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: Gminny miesięcznik

Postprzez carbonado » Śr lut 01, 2012 5:03 pm

1. Jak idzie skanowanie?

2. Admin wrzuci kilka ostatnich numerów ;)

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Gminny miesięcznik

Postprzez Admin » Cz lut 02, 2012 7:31 am

odp.1. Admin ma dużo innych pilniejszych zadań, przez co na skanowanie numerów archiwalnych nie starcza czasu.
odp.2. Kolejne numery Budzyniaka będą zamieszczane, jak tylko zostaną przesłane do mnie wersje elektroniczne od wydawcy.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość