Użytkownicy forum

Tematy ogólne

Moderator: Admin

Użytkownicy forum

Postprzez carbonado » Śr wrz 07, 2011 11:43 am

Jak widać na chwilę obecną (patrz datę i godzinę napisania posta) mamy 45 użytkowników forum. Liczba to niewielka, ale oczywiście trzeba ją zweryfikować. Prawie 60% zarejestrowanych osób nigdy nie udzieliło się na forum. Po co robić sztuczny tłum? Pozostali sporadycznie udzielają się na forum.

Po raz ostatni pytam Admina - czy w gazecie pojawiła się stosowna informacja na temat istnienia forum? To samo dotyczy oplakatowania wszystkich wsi. Nastała era Internetu, więc każdy mieszkaniec Gminy mający dostęp do sieci a WIEDZĄCY O ISTNIENIU FORUM ma szanse się wypowiedzieć. I tu zaznaczam - weryfikujcie nowo zarejestrowanych.

Na koniec - forum było wymysłem władz, dlatego zróbcie w końcu akcję informacyjną informującą o tym, że forum istnieje.

PS. Jeżeli litania nie przyniesie efektu zobowiązuję się do rozpropagowania forum Gminy Budzyń. Jakby co, daję sobie czas do końca roku 2011.

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Użytkownicy forum

Postprzez Admin » Cz wrz 08, 2011 6:08 am

Witam. Zrobiłem małą weryfikację i usunąłem osoby, które założyły konto ale nigdy się nie logowały. Zostało jeszcze kilka osób, które nie opublikowały żadnego posta ale nie chcę ich usuwać, z tego względu, że te osoby często się logują na forum. Co do promocji forum, to jak znajdzie się tyle miejsca we wrześniowym budzyniaku to postaramy się coś zamieścić.
Oczywiście zachęcamy do promocji wśród swoich znajomych.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość