FOTOGRAFIE

Tematy ogólne

Moderator: Admin

FOTOGRAFIE

Postprzez picasso » Śr wrz 07, 2011 9:25 pm

Kilka lat temu dostępne były fotki Budzynia z lotu ptaka w bardzo dobrej rozdzielczości. Czy są one jeszcze w sieci?

picasso
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 12:14 am

Re: FOTOGRAFIE

Postprzez Admin » Cz wrz 08, 2011 5:59 am

Przeglądałem wszystkie zdjęcia co były dostępne na naszych stronach i niestety nie znalazłem. Widocznie jakaś osoba prywatna robiła te zdjęcia. W urzędzie mamy tylko zdjęcia lotnicze, wykonane dość dawno temu w postaci tradycyjnej.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: FOTOGRAFIE

Postprzez carbonado » Cz wrz 08, 2011 7:58 am

picasso ma racje. Zdjęcia w formie cyfrowej były kiedyś do ściągnięcia ze strony Gminy Budzyń. Z tego co pamiętam były wykonane ok. 2006 roku z lotni czy paralotni. Jeżeli oczywiście o te chodzi :)

Załączniki
1.jpg
To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: FOTOGRAFIE

Postprzez Admin » Cz wrz 08, 2011 11:43 am

W czerwcu 2008 roku robiłem backup ówczesnej strony internetowej i już tych zdjęć nie było. Kiedyś się dopytywałem, przeszukiwałem różne płyty, na które zgrywane były zdjęcia i nic nie znalazłem poza kilkoma ujęciami, ale przeskalowanymi do stosunkowo niskich rozdzielczości.

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: FOTOGRAFIE

Postprzez picasso » Pt wrz 09, 2011 5:28 pm

"Jeżeli oczywiście o te chodzi :)" Dokładnie o te. są one jeszcze gdzieś w sieci? Ewentualnie masz je może w dobrej rozdzielczości??

picasso
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 12:14 am

Re: FOTOGRAFIE

Postprzez carbonado » Cz wrz 15, 2011 9:48 pm

Czy są w sieci to nie wiem. Na pewno są w UG skoro zamówili. Jeżeli jakieś ujęcie jest potrzebne mogę wkleić na forum.

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm


Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość