Wybory Samorządowe 2010

Dyskusja dotycząca sołectwa Sokołowo Budzyńskie

Moderator: Admin

Wybory Samorządowe 2010

Postprzez Izabela » Wt lis 23, 2010 1:20 pm

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców wsi Sokołowo Budzyńskie.
Chciałam serdecznie podziękować, za zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyli, wybierając mnie na radną do rady gminy. Mam nadzieję,że sprostam Państwa prośbom i problemom, które będę sie starała na bieżąco i w miarę swoich możliwości realizować. Myślę, że wkroczę z nową energią i zapałem, by wreszcie przełamać lody, zintegrować mieszkańców wsi, zmienić wizerunek na tle całej gminy Budzyń.
W sprawach bieżących trapiących mieszkańców wsi zapraszam do siebie do domu.
Jeszcze raz dziękuję :)

Izabela
Radny Rady Gminy Budzyń
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt lis 23, 2010 1:09 pm

Re: Wybory Samorządowe 2010

Postprzez Izabela » Wt lis 23, 2010 1:22 pm

Izabela Jenczyk :)

Izabela
Radny Rady Gminy Budzyń
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt lis 23, 2010 1:09 pm

Re: Wybory Samorządowe 2010

Postprzez Anna » Wt lis 23, 2010 2:31 pm

No proszę i można pięknie podziękować .Gratulacje.

Anna
 
Posty: 2
Dołączył(a): N sie 15, 2010 12:43 pm

Re: Wybory Samorządowe 2010

Postprzez carbonado » Wt lis 30, 2010 10:14 pm

Izo ..

... czy mogłabyś przedstawić swoją wizję rozwoju wsi? Co powinno zostać wprowadzone, co poprawione a co zupełnie zmienione? Mówiąc wprost jaka jest twoja wizja rozwoju wsi.

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Wybory Samorządowe 2010

Postprzez Izabela » Pt gru 03, 2010 9:24 am

Moja wizja rozwoju wsi, jest , można powiedzieć - przyziemna :) chodzi głównie o chodniki, których jest w naszej wsi jak na lekarstwo, jest wybudowany odcinek nowego chodnika od początku wsi do remizy strażackiej, stanowi to może 1/6 chodników, które powinny powstać. Jest też chodnik na samym wjeżdzie do wsi od strony krajowej 11,ale pozostawia wiele do życzenia, jest stary i chodząc po nim można sobie coś zrobić. Myślę, że to jest sprawa priorytetowa. Później można zająć sie sprawami zagospodarowania środka wsi, czyli stawu. Możnaby zrobić przy nim mini park, posadzić drzewa, postawić ławki, ale przede wszystkim staw oczyścić. Ważna jest dla mnie młodzież, chodzi głównie o wybudowanie boiska sportowego z prawdziwego zdarzenia, z zapleczem socjalnym. W planach jest też budowa nowej remizy strażackiej, obecna grozi zawaleniem. Chcę też pomagać naszym seniorom, działa w naszej wsi Związek Emerytów i Rencistów.
Największą bolączką naszej wsi są drogi, które prowadzą na tzw. "wybudowania". Wiadomo jednak, że drogi to najdroższa inwestycja i nie widomo czy uda mi się to wywalczyć, ale dołożę wszelkich starań, by jednak coś w tym temacie się ruszyło.
Ważne jest też dla mnie to, by zintegrować społeczeństwo. Stworzyć warunki do tego, by móc się spotkać, porozmawiać, współnie tworzyć obraz naszej wsi. Myśle, że dobrym sposobem integracji na początek, będzie organizowany przy współpracy z OSP, sylwester na świeżym powietrzu, przy ognisku, kiełbasce i muzyce :) na który serdecznie zapraszam :)

Izabela
Radny Rady Gminy Budzyń
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt lis 23, 2010 1:09 pm


Powrót do Sokołowo Budzyńskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość