Gdzie na sylwestra w okolicach Budzynia?

Komentarze na temat wydarzeń kulturalnych

Moderator: Admin

Gdzie na sylwestra w okolicach Budzynia?

Postprzez mirek » Pn lis 15, 2010 1:01 pm

Witam wszystkich

Piszcie o ofertach sylwestrowych w okolicach Budzynia, czasu zostało mało a gdzieś wypadałoby się zabawić.

mirek
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt kwi 16, 2010 3:13 pm

Re: Gdzie na sylwestra w okolicach Budzynia?

Postprzez carbonado » Wt lis 30, 2010 9:51 pm

Najlepsza opcja to taka aby samemu zorganizować - prywatkę, imprezę, bibę, potańcówkę, party czy kto co tam jeszcze uznaje za słuszne i bawić się, bawić aż ... się człowiek obudzi w 2011 r.

Opcji w okolicy nie ma wiele, a jeśli są to są to "oklepane spędy". Dlatego choć z przymrużeniem oka dalej proponuje opcje wyrażoną w pierwszym zdaniu.

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: Gdzie na sylwestra w okolicach Budzynia?

Postprzez soll » Śr gru 01, 2010 10:50 pm

a ja mam kogoś co moglby zagrac dobra muzyke.ma też na czy grac.
i chyba jest jeszcze wolny na sylwestra :idea: .

soll
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 8:42 pm

Re: Gdzie na sylwestra w okolicach Budzynia?

Postprzez Izabela » Pt gru 03, 2010 9:33 am

Serdecznie zapraszam na sylwestra do Sokołowa Budzyńskiego !!! Przy amfiteatrze planowany jest i myślę, że na 99% odbędzie się sylwester przy ognisku i muzyce, będzie można kupić kiełbasę i upiec na ognisku :) jeśli uda się namówić wójta na gest dobroci, będzie też pokaz sztucznych ognii :) Imprezę organizuję wraz z OSP i mam nadzieję, że pogoda pozwoli nam na realizację tego pomysłu :)

Edytowany przez: Admin 14.12.2010r. g. 12:10
Obrazek

Izabela
Radny Rady Gminy Budzyń
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt lis 23, 2010 1:09 pm


Powrót do Kultura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość