boiska

Dział sportowy

Moderator: Admin

boiska

Postprzez mariusz » N maja 02, 2010 9:51 am

Witam. Mam pytanie dotyczące budowy boiska,,orlik,,. Kiedy rozpocznie się budowa tego boiska bo jest bardzo potrzebne.Z tego co widać to w Budzyniu brakuje takich miejsc a te co są np. boisko przy szkole podstawowej jest tylko dla ,,wybranych,, nie wiadomo dlaczego ? Wszyscy o tym mówią tylko nikt jakoś nie chce z tym nic zrobić .Może jeszcze ktos zabierze głos na takie tematy bo jest o czym rozmawiać .Powodzenia

mariusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): N maja 02, 2010 9:30 am

Re: boiska

Postprzez carbonado » Pn maja 03, 2010 9:00 pm

A co trzeba zrobić aby być "wybranym" i korzystać z boiska przy Szkole Podstawowej? Na razie prawie połowę jednego boiska przerobiono na parking.

"Orlik" ma powstać między Olszynkami a os. Piaski. O szczegółach myślę że wypowie się Admin, lub ktoś inny z UG jeżeli jest zarejestrowany.

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: boiska

Postprzez Admin » Wt maja 04, 2010 12:11 pm

Inwestycja pod nazwą "Budowa kompleksu boisk sportowych w ramach programu MOJE BOISKO - ORLIK 2012 w Budzyniu" jest na etapie ogłaszania przetargu. Termin składania ofert mija 7 maja 2010 r. o godz. 10:00, natomiast termin zakończenia prac to 3 miesiące od momentu przekazania terenu budowy dla realizacji prac. Wszelkie informacje odnośnie tej inwestycji dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w dziale przetargi (http://bip.wokiss.pl/budzyn/bip.php?pid=207).

Avatar użytkownika
Admin
Administrator
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: boiska

Postprzez mirek33p » Cz maja 20, 2010 10:36 am

Witam wszystkich.
Boisko wielofunkcyjne przy SP Budzyń jest boiskiem ogólnodostępnym. W ubiegłym roku w Głosie Budzynia ukazała się informacja o zasadach działania boiska. Ponadto na siatce boiska umieszczona jest informacja, w jaki sposób można z niego korzystać.
Obrazek

Obrazek

Regulamin boiska wielofunkcyjnego dostępny jest na stronie Gminy Budzyń
http://www.budzyn.org/nowastrona/documents/2010/2010_05_19/regulamin.pdf

Avatar użytkownika
mirek33p
Przedstawiciel oświaty
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz maja 20, 2010 7:16 am
Lokalizacja: Budzyń

Re: boiska

Postprzez carbonado » Pt maja 28, 2010 10:10 pm

Ale żeby nie było można pograć w nogę... . Boisko do siatkówki to chyba też chybiony pomysł. W to gra się w sali albo na piasku. Ciekawe ile razy już rozwieszano siatkę :)
O ile temat obuwia rozumiem to pojąć nie mogę "posiadanie odpowiedniego stroju". To znaczy że w czym nie można korzystać z terenu?

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość