motocross

Dział sportowy

Moderator: Admin

motocross

Postprzez lamboghini22 » Pn maja 03, 2010 10:21 am

Ja mam takie pytanie dotyczące motocrossu w naszej gminie słyszałem że ma być wybudowany tor ale czy wiadomo kiedy rozpoczną sie prace budowlane i jakie korzyści wynikają z zapisania się do klubu motocrossowego założonego w naszej gminie

lamboghini22
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn maja 03, 2010 10:15 am

Re: motocross

Postprzez carbonado » Pn maja 03, 2010 8:52 pm

Po pierwsze mała prośba - używaj znaków interpunkcyjnych bo ciężko zrozumieć o co pytasz.

Skoro piszesz o założonym klubie motocrossowym w gminie to może warto ich spytać o szczegóły dotyczące korzyści zapisania się do nich. Sam jestem ciekawy co mają w tej sprawie do powiedzenia, może ktoś z nich się wypowie w tym temacie. Po likwidacji toru w Kąkolewie coś ma powstać koło wysypiska, ale kiedy, co, kto, jak???

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm

Re: motocross

Postprzez carbonado » Cz maja 06, 2010 2:55 pm

Okazało się że to nie klub, a sekcja towarzystwa. O szczegółach można dyskutować na http://www.bts-olimpijczyk.pl.tl/Forum/ ... ocross.htm

To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 255 znaków
Avatar użytkownika
carbonado
 
Posty: 88
Dołączył(a): N sty 31, 2010 9:18 pm


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron