W czwartek 9 września na lekcji chemii w klasie 7b gościła ekipa telewizji TV ASTA. Przedmiotem jej zainteresowania była lekcja z wykorzystaniem Wirtualnego Laboratorium Empiriusz. Taką niezwykle nowoczesną pomoc dydaktyczną zakupiła niedawno dla naszej Szkoły Gmina Budzyń. Serdecznie dziękujemy za to panu burmistrzowi Marcinowi Sokołowskiemu.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii Wirtualne Laboratorium Empiriusz jest doskonałym, cyfrowym, odwzorowaniem laboratorium chemicznego. W pełni wyposażone w odczynniki chemiczne, szkło laboratoryjne i sprzęt potrzebny do wykonywania doświadczeń chemicznych, zawsze przygotowane do przeprowadzania doświadczeń i bezpieczne dla uczniów. Dla uczniów nauka chemii w rzeczywistości wirtualnej jest okazją dla przeprowadzania niezwykłych doświadczeń.

Reportaż z naszej Szkoły zostanie wyemitowany dziś, w programie Kurier Chodzieski o godzinie 18:30. Program można obejrzeć w internecie, na stronie: https://www.tvasta.pl/

Empiriusz

Zdjęcia w galerii