W nocy z 20 na 21 stycznia 2017 roku odbyło się w szkole spotkanie integracyjne pod hasłem ,,Piżama party” dla dzieci uczęszczających na świetlicę z klas I-II. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Bawiliśmy się świetnie – były zabawy przy muzyce, zabawy na sali gimnastycznej, dziewczynki wcieliły się w role pań kosmetyczek i malowały wszystkim chętnym paznokcie, natomiast chłopcy rywalizowali w różnych konkurencjach sportowych.

Zmęczenie przyszło około północy – po nocnej toalecie, przytuleni do poduszek słuchaliśmy bajki ,,O rybaku i złotej rybce” i po kolei słodko zasypialiśmy. Rano pobudka o godz. 7, następnie poranna toaleta i wspólna poranna gimnastyka w piżamach a później z latarkami w dłoniach zwiedzaliśmy szkolne korytarze. Po spakowaniu śpiworów przyszła kolej na wspólne śniadanie, które sami przygotowaliśmy.

,,Piżama party” dostarczyła uczestnikom wiele radości i pozytywnych emocji a dzieci nie mogą doczekać się kolejnej takiej imprezy, którą zorganizowały wychowawczynie świetlicy: Magdalena Łech i Małgorzata Zawisła

Dziękujemy panu dyrektorowi za udostępnienie sal szkolnych.

Zapraszamy do galerii.