Z Okazji Dnia Św. Patryka, Szkoła Podstawowa w Ratajach zaprosiła uczniów klas 8 do udziału w konkursie wiedzowym na temat Irlandii i obchodzonego tam święta. Na etapie szkolnym wyłoniliśmy troje uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę na etapie powiatowym. Konkurs składał się z części testowej podzielonej na część gramatyczno- leksykalną oraz pracę z tekstem.

Miło nam ogłosić, że uczniowie naszej szkoły zdobyli:
MARTYNA GEISLER (8a) - II miejsce,
KINGA KAŹMIERSKA (8b) i ADAM SŁUSZKIEWICZ (8c)- IV miejsce.

27.04.2023 odbył się V międzyszkolny konkurs z języka angielskiego organizowany przez SP nr 1 w Chodzieży, również skierowany do uczniów klas 8. Uczennice naszej szkoły, które zdobyły w I etapie konkursu szkolnego największą liczbę punktów stanęły do rywalizacji grupowej z uczniami innych szkół.
Na etapie powiatowym 2 uczennice naszej szkoły NIKOLA LASKOSZ (8d) i POLA SENGER (8b) zdobyły IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wiedzy językowej oraz umiejętności komunikacjach i życzymy kolejny sukcesów.

Konkursy jezyka angielskiego
Zdjęcia w galerii