rodzinny festyn

W sobotnie, słoneczne popołudnie na boisku Szkoły odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich i Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka. Spotkanie było też okazją do inauguracji programu "Aktywny weekend" skierowanego do dzieci i młodzieży naszej Szkoły. Oficjalnego otwarcia festynu dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Budzyń pan Marcin Sokołowski, w asyście wiceburmistrza p. Piotra Jankowskiego. Festyn zapoczątkował mecz tatusiów obu placówek, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry. Młodsi uczestnicy korzystali z takich atrakcji jak zabawa na dmuchawcach, udział w konkurencjach sportowych, zabawa w wędkarza i długo wyczekiwana kąpiel w pianie. Ta ostatnia atrakcja cieszyła się największym powodzeniem. Uzupełnieniem imprezy były domowe wypieki, smaczne kiełbaski i pyszne zupy. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców działającej w naszej Szkole i w zaprzyjaźnionym Przedszkolu. Słowa podziękowania kierujemy do p. Mariusza Ajchszteta, do p. Pawła Hajmana, do p. Anny i Jarosława Dajczak i do p. Witolda Kukli. Gorące słowa uznania kierujemy do strażaków OSP Budzyń i do wszystkich rodziców zaangażowanych w przygotowanie tej uroczystości. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci, mam i tatusiów potwierdza, że cykliczna organizacja majowego festynu jest strzałem w dziesiątkę!

Zobacza całą galerię