Dyżury nauczycieli - os. Wierzbowe 7 - 16:00 – 17:30
6 – M. Zawisła
7 – O. Ostradecka
8 – W. Stefańska , zebranie godz. 16.30
9 – I a J. Świergosz, zebranie godz. 16.30
52 – II b E. Rusiecka, zebranie godz. 16.30
53 – II a I. Jankowska, zebranie godz. 16.30
54 – II c J. Wróblewska, zebranie godz. 17.00
62 – III a M. Maczyńska, zebranie 23.05. 2019 r. godz. 16.30
64 – E. Kalkowska
66- E. Kaźmierska
67 – IV a N. Walczak, zebranie godz. 16.30
69 – I d D. Bentkowska, zebranie godz. 16.00
201 – IV e A. Fifer, zebranie godz. 16.00 ( ul. Rogozińska)
76 – J. Marcinkowska
80 – I c W. Ajchsztet, zebranie 21. 05. 2019 r. godz. 16.30
Gabinet wicedyrektora – M. Słowińska
Biblioteka – K. Kempka
Nauczyciele nieobecni: H. Gapińska, J. Dajczak
„Otwarta środa” 22. 05. 2019 r.
Dyżury nauczycieli – ul. Rogozińska 52 - 16.00- 17. 30
Numer Sali | Nauczyciel | Klasa |
11 | K. Małofiej, zebranie godz. 17.00 | IV d |
13 | J. Berndt | |
15 | E. Kurkowiak – Pauszek, zebranie godz. 16.30 | V b |
17 | M. Łech, zebranie godz. 17.00 | VI c |
33 | B. Adamska, zebranie godz. 16.00 | IV b |
104 | W. Kempińska, zebranie godz. 16.30 | V d |
106 | A. Czerwińska, zebranie godz. 17.00 | VII b |
108 | J. Białachowska, zebranie godz. 16.30 | III a |
110 | G. Dudziak, zebranie godz. 16.30 | VIII b |
115 | K. Dąbrowska, zebranie godz. 16.30 | VIII c |
201 |
A.Fifer, godz. 16.00 A.Fifer, godz. 17.00 |
IV e III b G |
214 | D. Disterheft, zebranie godz. 16.30 | VI a |
205 | A. Jaremba, zebranie godz. 17.00 | V a |
207 | K. Pawlak, zebranie godz. 16.30 | V b |
209 |
M. Świderska, zebranie godz. 16. 30 M. Świderska , zebranie godz. 17.00 |
IV c VIII a |
211 | J. Barczak, zebranie godz. 16.00 | VII c |
213 | M. Oko-Kowalczyk | |
203 | M. Jeska | |
215 | R. Chojnacki, zebranie godz. 17.00 | VI b |
217 | I. John, zebranie godz. 17.00 | VII a |
103 | A. Sofińska – Skowronek |
Gabinet dyrektora – D. Dudziak
Biblioteka – R. Aniołek
Pokój pedagoga – K. Kuczyńska
Pokój psychologa – R. Chojnacki
Pokój nauczycieli wych. fiz. – A. Dajczak, J. Szozda,
Nauczyciele nieobecni – J. Dajczak, A. Kępka, M. Nowakowski, R. Ostradecki,
K. Buszkiewicz, M. Polak, K. Biszof