Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu w roku szkolnym 2023/2024
mgr Adamska Barbara |
nauczyciel chemii |
mgr Ajchsztet Wiesława |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr Aniołek Renata |
bibliotekarz |
mgr Barczak Justyna |
nauczyciel ed. wczesnoszkolnej, muzyki, plastyki |
mgr Bentkowska Danuta |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i religii |
mgr Białachowska Jolanta |
nauczyciel języka polskiego |
mgr Biszof Karolina |
nauczyciel języka niemieckiego |
mgr Buszkiewicz Kinga |
wicedyrektor szkoły, nauczyciel geografii |
mgr Chojnacki Robert |
psycholog |
mgr Czerwińska Anna |
nauczyciel matematyki i informatyki |
mgr Dajczak Anna |
nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr Dajczak Jarosław |
nauczyciel wychowania fizycznego i edb |
mgr Dąbrowska Kinga |
nauczyciel matematyki |
mgr Disterheft Dominika |
nauczyciel języka polskiego |
mgr Dudziak Dariusz |
dyrektor szkoły, nauczyciel historii |
mgr Dudziak Grażyna |
nauczyciel historii i języka polskiego |
mgr Fifer Agnieszka |
nauczyciel języka polskiego |
mgr Hinc-Sawicka Marzena |
pedagog, wdż |
mgr Jaremba Anna |
nauczyciel języka angielskiego |
mgr Jasińska Agata |
nauczyciel matematyki, wychowawca świetlicy |
mgr Jeska Małgorzata |
nauczyciel religii |
mgr John-Krąpiec Ilona |
nauczyciel j. polskiego, logopeda, surdopedagog |
mgr Kalkowska Elżbieta |
nauczyciel biologii i przyrody |
mgr Kamińska Natalia |
logopeda, nauczyciel-wychowawca świetlicy |
mgr Kempińska Wanda |
nauczyciel języka polskiego |
mgr Alicja Kępka |
nauczyciel fizyki |
mgr Kuczyńska Kamila |
pedagog specjalny, logopeda, doradca zawodowy |
mgr Kurkowiak – Pauszek Elżbieta |
nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, informatyki, wdż |
mgr Łech Magdalena |
nauczyciel-wychowawca świetlicy |
mgr Maczyńska Marlena |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr Małofiej Karolina |
nauczyciel biologii, muzyki, plastyki |
mgr Marcinkowska Joanna |
nauczyciel religii |
mgr Nowakowski Mateusz |
nauczyciel geografii |
mgr Olejnik Weronika |
wych. świetlicy, logopeda, zaj. korekcyjno-komp. |
mgr Ostradecka Oriana |
nauczyciel ed. wczesnoszkolnej i języka angielskiego |
mgr Ostradecki Roman |
nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr Pawlak Katarzyna |
nauczyciel matematyki |
mgr Polak Małgorzata |
nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr Rusiecka Elżbieta |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i techniki |
mgr Rusiecka-Lamcha Sylwia |
nauczyciel matematyki i informatyki |
mgr Słowińska Małgorzata |
wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka niemieckiego |
mgr Stefaniak Anita |
nauczyciel języka angielskiego |
mgr Stefańska Wioletta |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wdż |
mgr Suszek Anna |
nauczyciel języka polskiego |
mgr Szozda Janusz |
nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr Świderska Monika |
nauczyciel języka angielskiego |
mgr Świergosz Joanna |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i techniki, logopeda |
mgr Walczak Natalia |
nauczyciel języka angielskiego |
mgr Wróblewska Joanna |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wdż |
mgr Wrzosek Magdalena |
nauczyciel-wychowawca świetlicy, oligofrenopedagog |
mgr Zawisła Małgorzata |
surdopedagog |