Dni w świetlicy płyną bardzo szybko. W listopadzie obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia - były zabawy z misiem przy muzyce, malowanie farbkami ulubionego pluszaka, a także różne gry i zabawy ruchowe. Nie zapomnieliśmy także o Andrzejkach.

            Grudzień to czas prezentów, słodyczy i innych pyszności. Grudzień to wielkie porządki, wielkie przygotowanie do świąt i dużo radości.

Ten ostatni miesiąc roku to przede wszystkim czas spełniania dobrych uczynków, czas zadumy i refleksji   oraz wyciszenia w gronie najbliższych nam osób.

Czas w świetlicy upłynął nam m.in. na czytaniu świątecznych bajek i opowiadań , tj: „Bajki z krainy Mikołajów” , „Renifery świętego Mikołaja” , czy „Sekretna księga Świętego Mikołaja”. Dużo czasu poświęciliśmy na wykonywanie pięknych prac plastycznych i świątecznych dekoracji: bombek, choinek, łańcuchów, aniołków, mikołajkowych butów, gwiazdek itd.  

Życzymy wszystkim Magicznych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!  wymarzonych prezentów;) dzielimy się przepisem na pyszne ciasto - zachęcamy do lektury….:)

Zdjęcia.

1 2