NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH I – III W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Klasa I a
Adam Grośty
Radosław Kosiński
Krzysztof Jaskulski
Julia Nawrocka
Maciej Skowronek
Mikołaj Uszko
Klasa I b
Maja Banach
Aleksandra Bedyńska
Mikołaj Bedyński
Kinga Kaźmierska
Pola Senger
Katarzyna Szak
Klasa I c
Sara Cyran
Dominika Hejne
Zofia Kostecka
Zuzanna Kryger
Natalia Łasecka
Agata Stepczyńska
Jagoda Warzocha
Gabriel Zieliński
Klasa I d
Nikola Laskosz
Nikola Kasperczak
Paulina Szymanowicz
Martyna Florek
Liwia Piekarek
Aleksandra Kędzierska
Klasa I e
Filip Stefaniak
Natalia Gąsior
Aleksja Kaptur
Miłosz Łuszczki
Amelia Nochowicz
Wiktor Kaczmarek
Klasa II a
Eliza Cybulska
Krzysztof Dudziak
Krzysztof Gapiński
Filip Dzik
Wiktoria Furman
Kamila Rozmarynowska
Agata Wachowska
Róża Deuter
Klasa II b
Zofia Gról
Piotr Melon
Wojciech Rogula
Ksawery Świerkowski
Hubert Tomaszczyk
Eryk Walerowski
Klasa II c
Mikołaj Kowal
Szymon Kwadrans
Julia Marek
Wojciech Słoń
Antoni Wawrzyniak
Klasa II d
Ilona Kosińska
Marcelina Koszna
Oliwia Modrzyńska
Mikołaj Pol
Maria Staniewska
Dominik Warzocha
Klasa III a
Oliwia Budzińska
Wiktoria Hejne
Barbara Janc
Aniela Śliwińska
Lilianna Westfal
Klasa III b
Julia Pierzkała
Lena Polcyn
Wojciech Ratajczak
Julia Wlazło
Klasa III c
Bartosz Łuszczki
Aleksandra Michor
Aleksandra Polcyn
Jakub Przybyszewski
Zuzanna Zube
NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH I – III
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
I a
Eliza Cybulska
Róża Deuter
Filip Dzik
Krzysztof Dudziak
Krzysztof Gapiński
Wiktoria Furman
Agata Wachowska
I b
Piotr Melon
Wojciech Rogula
Ksawery Świerkowski
Hubert Tomaszczyk
Eryk Walerowski
I c
Mikołaj Kowal
Julia Marek
Szymon Kwadrans
I d
Ilona Kosińska
Dominik Ludowicz
Oliwia Modrzyńska
Mikołaj Pol
Maria Staniewska
Dominik Warzocha
II a
Oliwia Budzińska
Wiktoria Hejne
Barbara Janc
Aleksandra Strzałkowska
Aniela Śliwińska
Lilianna Westfal
II b
Julia Pierzkała
Lena Polcyn
Wojciech Ratajczak
Julia Wlazło
II c
Michał Bednarek
Bartosz Łuszczki
Aleksandra Michor
Aleksandra Polcyn
Jakub Przybyszewski
Zuzanna Zube
III a
Antoni Dąbrowski
Anastazja Ganske
Zofia Geisler
Jakub Kaźmierski
Katarzyna Melon
III b
Weronika Anastaziak
Wiktoria Gaudyn
Marcin Koszny
Aleksandra Sell
Kacper Stefański
III c
Aleksandra Geisler
Oliwia Jaremba
Krzysztof Iwiński
Izabela Dajczak
Agnieszka Kamińska