WYNIKI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

KATEGORIA CHŁOPCY STARSI:
1. Bruno Barczak
2. Krzysztof Jaskulski
3. Oliwier Strumnik
4. Oskar Bukowski

KATEGORIA DZIEWCZĘTA STARSZE:
1. Zuzanna Michor
2. Zofia Simińska

KATEGORIA CHŁOPCY MŁODSI:
1. Mieszko Kowal
2. Wiktor Dajczak
3. Jan Dąbrowski
4. Jan Małofiej

KATEGORIA DZIEWCZĘTA MŁODSZE:
1. Nadia Kowalak
2. Julia Prudlak
3. Gabriela Pentek

 sport

Zdjęcia.

16 grudnia w Margoninie do rozgrywek przystąpiło 11 reprezentacji chłopców z rocznika 2007 i młodszych. Po rozegraniu 15 meczów grupowych do półfinałów awansowały: SP 3 Chodzież, SP Budzyń, SP Szamocin i SP Wyszyny . W pierwszym pólfinale SP Budzyń wygrała z SP 3 Chodzież 5:0, a w drugim SP Wyszyny wygrała z SP Szamocin 4:0. W meczu o 3 miejsce SP 3 Chodzież pokonała SP Szamocin 4:0. W finale Budzyń wygrał z Wyszynami 2:0 i nasza drużyna będzie reprezentować powiat chodzieski w finale rejonu pilskiego w styczniu. Drużyna SP Budzyń grała w składzie: Nikodem Kossakowski, Mikołaj Pol, Mikołaj Antoniewicz, Filip Dzik, Eryk Walerowski, Adrian Janiszewski i Jakub Nowicki. Trenerem zespołu jest pan Janusz Szozda.

      W sobotni ranek 07.12.019 r. od godziny 8:00w hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Budzyniu rozpoczęto rozgrywanie  XII POWIATOWEGO TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY BUDZYŃ.

Jak co roku wiejskie szkoły powiatu chodzieskiego nie zawiodły i pojawiły się prawie w stu procentach. Gminę Chodzież reprezentowały szkoły Podstawowe z Stróżewa, Oleśnicy, Strzelec, zabrakło SP Zacharzyn i Szkoły z Rataj. Gmina Margonin reprezentowana była przez SP. Lipinyi SP Radwanki , natomiast z Gminy Szamocin była jedyna wiejska szkoła z Lipiej Góry. Nie zabrakło oczywiście gospodarzy turnieju SP Budzyń i drugiej szkoły z Gminy Budzyń SP Wyszyny. Na początku graliśmy w dwóch grupach po 6 meczów w każdej. W grupie A grały:

SP Zacharzyn, SP Lipiny, SP Wyszyny i SP Budzyń. W grupie B rywalizowały: SP Oleśnica, SP Stróżewo, SP Lipia Góra i SP Radwanki. Z grupy A awansowały : I miejsce SP Wyszyny, II miejsce SP Budzyń. W grupie B I miejsce SP Radwanki, II SP Oleśnica. Wyniki meczów szkoły z Budzynia:   SP Budzyń-SP Zacharzyn 4:1, SP Budzyń- SP Lipiny 6:0, SP Budzyń- SP Wyszyny 0:2. Półfinały SP Wyszyny- SP Oleśnica 7:0 i SP Budzyń-SP Radwanki 7:0. Mecz o III miejsce SP Radwanki- SP Oleśnica 1:2. Natomiast Finał pomiędzy Budzyniem i Wyszynami zakończył się remisem 0:0, po rzutach karnych zwyciężył Budzyń 2:1.

   Kolejność końcowa I miejsce SP Budzyń, II SP Wyszyny, III SP Oleśnica, IV SP Radwanki i V miejsce Szkoły z Lipiej Góry, Stróżewa, Lipin i Zacharzyna. Szkołę z Budzynia reprezentowali Filip Dzik, Eryk Walerowski, Adrian Janiszewski,Dawid Janiszewski, Mikołaj Kowal, Mikołaj Antoniewicz, Jakub Nowicki, Mikołaj Pol, Radosław Kosiński i Milan Sell, trener Janusz Szozda. Wszystkie nagrody rozdane po turnieju zakupione zostały przez Gminę Budzyń, a nagrody wręczał zastępca Wójta Gminy Budzyń Piotr Jankowski. 

Organizatorzy Roman Ostradeki i Janusz Szozda po raz kolejny dziękują za środki niezbędne na organizację.

     Zapraszamy na XIII turniej w grudniu 2020 r.

Zdjęcia.

20191207 121439 Kopiowanie

       Po raz kolejny w Margoninie rozegrano finałowy turniej powiatu chodzieskiego Szkolnego Związku Sportowego w halówce. W rozgrywkach brało udział 10 szkół z powiatu.

Rozlosowano zespoły na dwie grupy.

Grupa A: SP Lipiny, SP Wyszyny, SP Margonin, SP Strzelce i SP Szamocin.

Grupa B: SP Stróżewo, SP Budzyń, SP Oleśnica, SP Lipia Góra i SP 3 Chodzież.

     Wyniki Budzynia w rozgrywkach grupowych:   SP Budzyń - SP 3 Chodzież 5:0 ,

SP Budzyń - SP Oleśnica 10:0 , SP Lipia Góra - SP Budzyń 0:5 i SP Stróżewo - SP Budzyń 0:2 .

   Półfinały:   SP Stróżewo - SP Wyszyny 0:0 po karnych 2:1

                       SP Budzyń - SP Margonin 1:1 po Karnych 3:4

   W finale Margonin pokonał Stróżewo, a w meczu o 3 miejsce Budzyń wygrał z Wyszynami.

W drużynie Budzynia grali: Wiktor Antoniewicz, Norbert Kozłowski, Marcel Krzemiński, Olaf Pech, Damian Rewers, Kacper Stefański i Miłosz Szynkiewicz.

Trener Roman Ostradecki.

Klasyfikacja końcowa:

I SP Margonin

         II   SP Stróżewo

           III SP Budzyń

        IV   SP Wyszyny

          V SP Lipiny, SP Strzelce, SP Szamocin, SP Oleśnica, SP Lipia Góra, SP 3 Chodzież

Zdjęcia.

WP 20191209 13 13 43 Pro Kopiowanie

 

        

      

       Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole od blisko 10 lat organizuje Turnieje Piłki Halowej dla chłopców w 3 kategoriach wiekowych. Dla klas IV, V i VI gdzie głównym trofeum są okazałe puchary przechodnie. W tym roku zaproszono do rywalizacji również naszą szkołę. We wszystkich trzech turniejach brały udział te same szkoły mianowicie:

Szkoła Podstawowa w Budzyniu, Szkoła Podstawowa w Wyszynach, Szkoła Podstawowa w Połajewie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Rogoźnie i gospodarz Szkoła Podstawowa w Ryczywole.

     Pierwszy turniej dla klas VI rozegrano 29.10.2019 r. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Antoniewicz mikołaj, Dzik Filip, Janiszewski Adrian, Nowicki Jakub, Pol Mikołaj, Stachowiak Ksawery i Walerowski Eryk, Trener Janusz Szozda zajęli III miejsce. Klasyfikacja wyglądała następująco: I m. SP 3 Rogoźno, II m. SP Wyszyny, III m. SP Budzyń, IV m. SP Połajewo i V m. SP Ryczywół.

     Drugi turniej dla klas V grany 05.11.2019 r. okazał się doskonałym turniejem. Budzyńska drużyna w składzie: Janiszewski Dawid, Jaskulski Krzysztof, Kosiński Radosław, Kowal Mikołaj, Sell Milan, Stachowiak Ksawery i Walerowski Eryk, Trener Janusz Szozda zwyciężyła ostatecznie rywalizację. Klasyfikacja końcowa : I m. SP Budzyń, II m. SP 3 Rogoźno, III m. SP Połajewo , IV m. SP Wyszyny i V m. SP Ryczywół. Okazały puchar przywieziony przez chłopaków jest przezrok do obejrzenia w naszych gablotach z trofeami sportowymi.

         Trzeci turniej dla najmłodszych okazał się również bardzo dobry. Chłopcy z IV klas grając 26.11.2019 r. wygrali turniej prezentując bardzo wysoki poziom. Skład drużyny: Bukowski Oskar, Cabel Michał, Gąsior Gracjan, Kowal Mieszko, Łuszczki Miłosz, Nowacki Michał i Zieliński Nikodem, trener Roman Ostradecki. Budzyniacy ograli wszystkich wygrywając kolejno:

z Wyszynami 3:0, z Połajewem 7:1, z Ryczywołem 12:0 i z Rogoźnem 1:0. Klasyfikacja końcowa: I m. SP Budzyń, II m. SP 3 Rogoźno, III m. SP Połajewo ,IV m. SP Wyszyny i V m. SP Ryczywół. Po raz kolejny puchar trafił do gabloty Szkoły Podstawowej w Budzyniu, a zawodnicy wracali z każdych rozgrywek z medalami, dwukrotnie złotymi.

     Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia.

WP 20191126 11 52 50 Pro Kopiowanie